O firme

Spoločnosť DOMOSS pôsobí na trhu bývania a vybavenia domácnosti už viac ako 30 rokov. Poslaním spoločnosti je zvyšovať kvalitu života a zlepšovať životný štýl svojich zákazníkov, a preto im prináša široké spektrum produktov a služieb pre vybavenie ich domáceho prostredia.

Spoločnosť DOMOSS stojí na pevných základoch hodnôt kvality, inovácie a zákazníckej spokojnosti. Svoje hodnoty napĺňa prostredníctvom niekoľkých obchodných kanálov, ktoré sú navrhnuté tak, aby zákazníkom poskytovali široký výber produktov a služieb podľa ich potrieb a preferencií.

Jeden z kanálov je veľkoobchod bielej techniky a kúpeľňového vybavenia, ktorý umožňuje spoločnosti DOMOSS distribuovať svoje produkty na veľké množstvo zákazníkov, vrátane obchodných partnerov, stavebných firiem a projektantov. Týmto kanálom DOMOSS poskytuje obchodným partnerom kvalitu sortimentu a služieb zabezpečujúcu ich dobré meno, trvalý záujem zákazníkov a maximálny dosiahnuteľný efekt.

Spoločnosť DOMOSS je hrdá na svoju maloobchodnú sieť, ktorá poskytuje zákazníkom niekoľko možností nakupovania podľa ich preferencií a pohodlia.

Túto sieť tvoria dve kamenné predajne nachádzajúce sa v Piešťanoch a Dolnom Kubíne, kde zákazníci môžu priamo navštíviť a preskúmať širokú škálu produktov pre bývanie a domácnosť. Obe predajne sú navrhnuté tak, aby poskytovali príjemné nákupné prostredie a osobný kontakt s kvalifikovanými predajcami. Tí sú pripravení poskytnúť odbornú pomoc a poradenstvo.

Okrem toho DOMOSS disponuje aj eshopom www.domoss.sk, ktorý je ľahko prístupný z pohodlia domova a ponúka pohodlné online nakupovanie. Zákazníci majú možnosť vyberať a nakupovať zo širokej ponuky produktov a využívať výhody rýchleho doručenia priamo k ich dverám.

Ďalšou súčasťou maloobchodnej siete DOMOSS sú kuchynské a kúpeľňové štúdiá situované v Piešťanoch, Trnave a Bratislave. Tieto štúdiá slúžia nielen ako miesto predaja, ale aj ako priestor pre inšpiráciu a plánovanie pre zákazníkov, ktorí si želajú kuchyňu alebo kúpeľňu presne podľa svojich predstáv.

Takto komplexný prístup prostredníctvom viacerých obchodných kanálov robí zo spoločnosti DOMOSS významného hráča na trhu bývania a vybavenia domácnosti a zabezpečuje, že každý zákazník nájde presne to, čo hľadá pre svoj domov.

Od roku 2004 je DOMOSS členom siete EURONICS, najväčšej siete elektropredajní v Európe, aktívne sa podieľa na jej rozširovaní a poskytuje produkty a služby na európskej úrovni. Aj takýmito krokmi sa firma snaží naplniť svoje poslanie a priniesť svojim zákazníkom čo najvyššiu hodnotu pre zvyšovanie kvality ich života a bývania.

Za viac ako 30 rokov využilo služby DOMOSSu množstvo spokojných zákazníkov. DOMOSS spolupracuje s architektmi, projektantmi, stavebnými spoločnosťami i ďalšou odbornou verejnosťou. To jej napomáha smerovať ponuku firmy do oblastí, ktoré pre konečného klienta znamenajú jedinečné riešenia postavené na najmodernejších trendoch a poznatkoch v oblasti bytového dizajnu a ergonómie.

Spoločnosť sa vo svojej ponuke orientuje na renomované svetové značky a produkty, ktoré zaručujú zákazníkom riešenia s dôrazom na kvalitu a spoľahlivosť produktov, najmodernejší dizajn, vysokú úžitkovú hodnotu, a to s veľkou škálou výberu.